Головна
 
Балаклійська філія КЗ "ХГПА"Середа, 03.06.2020, 00:29Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ У БАЛАКЛІЙСЬКІЙ ФІЛІЇ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Відповідно до статті 40 Закону України «Про вищу освіту» студентське самоврядування як невід’ємна частина громадського самоврядування закладу вищої освіти - це гарантоване державою право осіб, які навчаються в ньому, самостійно та через представницькі органи вирішувати питання захисту власних прав та брати участь в управлінні ним.

У своїй діяльності органи студентського самоврядування філії обов’язково керуються Конституцією України, законами України, нормативними документами Міністерства освіти і науки України, Положенням про Балаклійську філію Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради та Положенням про студентське самоврядування у Балаклійській філії Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, ухваленим конференцією студентів філії (протокол № 17 від 16.05.2016 р.).

Вищим органом студентського самоврядування є конференція здобувачів вищої освіти (студентів, до виборних органів студентського самоврядування відносяться Студентська рада філії та Студентська рада гуртожитку.

Метою діяльності Студентської ради філії є захист навчальних, наукових, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних, духовних, спортивних та інших спільних інтересів студентства, формування у нього навичок майбутнього організатора, керівника, лідера.

Основними завданнями органів студентського самоврядування є:

 участь у вирішенні всіх питань розвитку закладу освіти, що стосуються студентства;

 забезпечення і захист прав та інтересів студентів;

 забезпечення виконання студентами своїх обов’язків;

 забезпечення участі студентів в управлінні закладом освіти;

 сприяння освітній, науковій та творчій діяльності студентів;

 сприяння у створенні умов для проживання і відпочинку студентів;

 забезпечення інформаційної, правової, психологічної, матеріальної допомоги студентам (спільно з відповідними службами);

 налагодження громадських зв’язків;

 організація культурно-масової роботи;

 організація співробітництва зі студентами інших закладів вищої освіти та молодіжними організаціями.

Студентська рада філії робить все необхідне для створення можливостей для гармонійного інтелектуального, соціально-громадського, творчого розвитку студентства.

В структурі Студентської ради філії діють культурно-масовий сектор, прес-центр, соціально-побутовий, навчально-науковий та волонтерський центри.

Голова студентської ради - Шинкаренко Андрій.Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples

  • Національна дитяча гаряча лінія Національна гаряча лінія

    Copyright MyCorp © 2020