У рамках тижня спеціальності в Балаклійському педагогічному фаховому коледжі КЗ «ХГПА» 25 листопада для студентства було запропоновано взяти участь у вебквесті «Через рівність та порозуміння до захисту та безпеки», підготовлений психологинею закладу Нечитайло Ю.С. Вебквест створений для популяризації егалітарних цінностей, гендерночутливої мови, боротьби із застарілими статево-рольовими стереотипами, упередженнями, гендерною нерівністю, упередженим ставленням до хлопців/чоловіків та дівчат/жінок.
І вже після занять у коледжі студентство вирушило по завданнях-станціях у пошуках відповіді: «Чому рівність та порозуміння учасників освітнього процесу є важливими для безпеки та недискримінації кожного/кожної. Яким чином цього досягти?».
Завершуючи вебквест та надсилаючи свої результати студенти і студентки мали змогу відрефлексували свої можливості та переваги. Більшість з учасників та учасниць зазначили, що отримали позитивний досвід роботи з вебквестом, поглибили та закріпили знання із гендерної проблематики, зрозуміли, що упередження та стереотипи обмежують вияв індивідуально-психологічних особливостей та можливостей особистості та зрозуміли важливість дотримання принципів гендерної рівності та недискримінації в міжособистісній взаємодії.
Всі учасники та учасниці вебквесту були активними та ініціативними, однак варто відзначити найактивніших з них, результати яких надійшли через декілька хвилин після публікації посту в групі коледжу: Букар Ангеліну, Краснікову Валерію, Гончарову Діану, Дудник Дар’ю, Воробйову Марію. Завершення тижня спеціальності відбулося відзначенням успіхів активних студентів і студенток солодкими подарунками.