Головна
 
Балаклійський педагогічний фаховий коледжПонеділок, 30.01.2023, 20:22Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


22:39
Підсумки проходження безперервної педагогічної практики

Згідно з навчальним планом філії та Положення про проведення практики студентами Балаклійської філії у 2014/ 2015 навчальному році на спеціальності 5.01010201 Початкова освіта була організована безперервна педагогічна практика.

З метою підведення підсумків цього виду практики була проведена науково-практична конференція «Творчі кроки до особистісного брендингу  майбутніх вчителів», на якій були присутні студенти 34,24 груп викладачі-керівники практики, адміністрація філії. Конференцію вели студенти 34 групи Мордвінцева Т., Гладуш К.

Завідуюча навчально-виробничої практики Нечитайло Л.Г. зазначила, що безперервна педагогічна практика є найбільш відповідальним етапом у здобутті студентами філії професійних знань, умінь та навичок вчителя. Цей вид практики є показником того, наскільки глибоко і усвідомлено студенти засвоїли теоретичні основи педагогіки та психології, спеціальних методик, оволоділи практичними уміннями організації навчально-виховного процесу в школі.

Далі у роботі конференції взяли участь студенти-практиканти. Студенти повідомили про дослідження:

  • психолого-педагогічних особливостей учня (Теплова М.) Дослідження проводились, використовуючи методи: спостереження, бесіда, анкетування, тестування,опитування, аналіз продуктів діяльності.  
  • психолого-педагогічних особливостей учнівського колективу (Цимбалюк Я.)

Охарактеризували роботу вчителів-керівників практики  по впровадженню інноваційних ідей у навчально-виховний процес (Мордвінцева Т., Бурма М., Кривоніс К., Цимбалюк Я., Крецу А).

Студенти Третяк Н., Руснак А.,Бурма М., розповіли про те, як уникнути пасивності на уроках, як учительське «треба»  перетворити на учнівське «хочу». Звітуючи, студенти презентували свої практичні досягнення в царині шкільної педагогіки. Творчі завдання, інноваційні методики, медіа-технології (Тернопол К., Слюсарева Я), креативні задуми – все це було реалізовано на уроках та заняттях з дітьми шкільного віку.
Про виховання у молодого  покоління почуття гордості за свою країну, готовності бути гідним громадянином України, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції розповідали Єрьоменко О., Соколік І., Бочевська О.

Виступи супроводжувались фото-, відео-презентаціями.

У звітах студенти (Теплова М., Ходар А., Крецу А.) зазначили, що у процесі педагогічної практики не тільки відбувається перевірка теоретичної та практичної підготовки майбутніх фахівців до самостійної роботи, а й створюються можливості для збагачення творчого потенціалу особистості майбутнього учителя. Студенти реалізували мету практики, адже були залучені до самостійної педагогічної діяльності, сформували систему педагогічних умінь і навичок педагогічної діяльності в умовах, оптимально наближених до роботи за фахом.

 Директор філії Денисова Н.В., зазначила, що саме ця практика є важливим компонентом професійної підготовки майбутнього педагога, є логічним завершенням професійної підготовки вчителя у навчальному закладі, сприяє удосконаленню всієї системи методичної підготовки, розвитку індивідуальних творчих здібностей майбутніх фахівців, їх ерудиції, вихованню у них подальшої активності та самостiйностi в набутті професійних, проектувальних, адаптивних, органiзацiйних і пізнавальних умінь. Практика сприяє формуванню особистого стилю викладання, об’єктивній оцінці своїх можливостей, застосуванню різноманітних методів та прийомів навчання, сучасних педагогічних технологій.  Також Наталія Володимирівна коротко схарактеризувала результати проведення практики, вказала на результати перевірки звітної документації, визначила характерні труднощі та побажання, що висловили студенти-практиканти у звітах

.

Переглядів: 737 | Додав: galka | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728

Архів записів

Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2023