Головна
 
Балаклійський педагогічний фаховий коледжПонеділок, 30.01.2023, 19:36Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


22:14
Робота СНТ

Звітуємо про успіхи!

Лише рік, як розпочало свою роботу студентське наукове товариство Балаклійської філії Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради. Його першими учасниками стали студенти обох спеціальностей Дошкільна освіта і Початкова освіта. Було створено три творчі групи: з питань дослідження актуальних проблем педагогіки, психології та окремих методик. В 2013-14 н.р. діапазон сфер наукових досліджень, охоплених роботою студентського наукового товариства Балаклійської філії значно розширився. Так, розпочали свою роботу творчі групи філологів та творча група «Лідери сучасної епохи», яка займається дослідженням проблем суспільно-економічного та правознавчого характеру.  За досить невеликий проміжок часу майбутнім науковцям вже вдалось зробити свої перші результативні кроки на тернистому шляху наукових пошуків, які вони представили на відкритому засіданні студентського наукового товариства «Актуальні проблеми сучасної освіти» наприкінці минулого навчального року.

Пройшло не так багато часу, а це об’єднання талановитої студентської молоді вже має свої перші здобутки, якими може пишатися, і у І семестрі 2013-14 н.р., який також  відзначився новими досягненнями представників обдарованої молоді Балаклійської філії:

-  студентка 2 курсу спеціальності 5.01010201 Початкова освіта Кравченко О. стала учасником конкурсу «Місцеве самоврядування – це ми!»з індивідуальною роботою «Яке місцеве самоврядування нам потрібне?» (Керівник Матенко Є.П.);

-  студенти Брижа Юлія, Крецу Аліна та Кабакова Інна взяли участь у цьому ж конкурсі з колективною роботою «Ми знаємо як це зробити!» (Керівник Матенко Є.П.);

-  студентка Махортова Анастасія взяла участь у Всеукраїнському літературному конкурсі «Розкрилля душі», який проводиться до 200-річного ювілею Т.ГШевченка у номінації літературна творчість, направивши на розгляд конкурсного журі своє есе на тему «Шевченко і сучасність» (керівник Волосенко Н.В.);

-  студентка Кравченко Оксана провела власне наукове дослідження на тему «Послання у творах Шевченка» у рамках Всеукраїнського кункурсу «Розкрилля душі» (керівник Волосенко Н.В.);

- Студентка 4 курсу спеціальності 5.01010101 Дошкільна освіта Мошура Аліна стала учасником Конкурсу творчих робіт для школярів,молоді та сімей в рамках сьомого щорічного "Енерго-Фестивалю 2013"(керівники Шаповал Ю.Д., Юхно Л.В., Коптєва М.А.);

-  Студентка Волошко Алла готує результати свого наукового дослідження з психології на тему «Порушення розвитку емоційної сфери в дошкільному віці» до участі у у регіональному (заочному) конкурсі творчих робіт із педагогіки та психології студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації зі спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта» на базі КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія».

-  Золотько Діана, студентка 11 групи спеціальності 5.01010101 Дошкільна освіта бере участь у всеукраїнському конкурсі Дудл для Google «Україна моєї мрії» (керівники Лукянова Г.Ю.)

-  23 гр. Костюк А.А., Махортова А.В. (керівник Матенко Є.П.) підготували статтю до ПВНЗ «Європейський університет» (м.Київ) у якому проводилась XIV студентська НПК «Україна ХХІ століття: тенденції та перспективи розвитку» 5 грудня 2013р. за темою: «Формування національної та європейської ідентичності українського суспільства».

- Творча група студентів Зайченко М., Бебешко В., Кожухар Д., Ломов В., Фесенко Г. та Акімов Є. завершили свою роботу до участі у міжнародному студентському чемпіонаті комп’ютерних талантів «Золотий байт». (кер.Лук`янова Г.Ю.)

Крім того, у ІІ семестрі 2013-14 н.р. планується участь членів студентського наукового товариства у педагогічних читаннях з нагоди 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка «Педагогічні ідеї Т.Г.Шевченка» у м. Красноград (студенти Теплова М., Мордвінцева Т., Гладуш К., Слюсарєва Я.)

Поза участю у науково-дослідній роботі, обдаровані студенти, які мають художньо-естетичні здібності є  постійними  учасниками традиційних заходів філії, міських свят, конкурсів, виставок тощо.

У цьому році головою ради СНТ Балаклійської філії започатковано створення «Банку обдарованих студентів Балаклійської філіїі КЗ «ХГПА»ХОР», завдяки якому, ми маємо інформацію про те, що  34 студенти філії мають ту чи іншу обдарованість. З них 14 студентів мають академічну обдарованість, 1 фізичну і 19 творчу. Так, 20 студентів не лише стали учасниками тих чи інших конкурсів, а й отримали 32 перемоги лише в цьому році.

Так, студентка Парфанюк Тетяна є учасником танцювального гурту «Ритм» та танцювального гурту «Фантазія» і лише в цьому році має вже дві перемоги у конкурсах різних рівнів. Студентки Шелекета Ольга та Сидорович Анастасія є учасниками гурту народної пісні «Лелеченьки» і лише в цьому році мають уже 2 перемоги в пісенних конкурсах різних рівнів. Макрушева Дарія мала персональну виставку малюнків у Балалкійському районному музеї імені О.Петрусенко (вересень, 2013р.). Хіль Юлія посіла  І місце у спортивному змаганні з кікбоксінгу (вересень, 2013р., м.Харків). Мошура Аліна є переможцем І, ІІ і ІІІ етапу внутрішнього педагогічного конкурсу «Крок до професії»

Бебешко Влад став переможцем районних змагань з волейболу (ІІ місце) та районних змагань з настільного тенісу (ІІІ місце). Велика кількість студентів є творчо обдарованими особистостями і постійно беруть активну участь у всії поза аудиторних заходах філії. Так,  Фесенко Анна -  8 заходів, Трубчанінова Вікторія - 8 заходів, Губіна Анастасія - 7 заходів, Кравченко Оксана – 8 заходів, Махортова Анастасія - 11 заходів.

Крім зазначених переможців різних конкурсів, 146 студентів взяли участь у всезагальному диктанті до Дня української писемності, який проводився у Балаклійській філії переможцями стали: І МІСЦЕ - Зайченко Е., ІІ МІСЦЕ – Ахметова А., ІІІ МІСЦЕ – Лисогор В.

29 студентів було залучено до участі у поза аудиторному заході «Шевченко International»

Велика кількість студентів стали учаниками виставки творчих робіт студентів з навчальних дисципліни «Дитяча література» (викладач Власенко Н.П.), «Практичний курс англійської мови» (викладач Шаповал Ю.Д.) та «Іноземна мова за професійним спрямуванням» (викладачі Зозуля О.В., Кізіцька Т.І.), яка проводилась під час Тижня ЦК з філологічних дисциплін.

У конкурсі імені Петря Яцика взяли - 16 студентів. З них І місце - Шаповал Вікторія 31 гр., ІІ місце - Кравченко Оксана 23 гр., ІІІ місце - Веклич Світлана 13 гр.

63 студенти взяли участь у мовно літературному конкурсі імені Т.Г.Шевченка

Переможцями стали: І курс: І місце  - Петришенко К.; ІІ місце – Древаль Юлія; ІІ курс:

І місце  - Кравченко Оксана, ІІ місце – Калиняк Наталія та Костюк Аліна.

 

Натхнення та нових творчих здобутків, шановне студентство!

 

Переглядів: 841 | Додав: galka | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2023